Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

Hotel Arte / ubytovanie Brno Vítajte

Hotel Brno Arte
Arte hotel Ubytovanie Brno :
Hotel Arte sa nachádza priamo v centre Brna v susedstve najkrajšieho brnenského parku - Lužánky. Budova hotela bola postavená v roku 1898 majiteľkou Fanny Wenzu a jeho poloha umožňuje milovníkom pamiatok navštíviť napríklad Vilu Tugenhat. V súčasnosti moderný hotel ponúka príjemné ubytovanie v Brne neďaleko krytého bazéna a hokejovej haly.

Brno Hotel Arte Ubytovanie :
Moderný hotel Arte ponúka ubytovanie v 1 jednoposteľovej izbe, 7 dvojposteľových a 5 trojposteľových izbách. Každá z izieb je zariadená moderným štýlovým nábytkom a súčasťou je televízor so satelitným príjmom, vysokorýchlostné pripojenie k internetu, telefón s priamou voľbou, minibar a samozrejmosťou každej izby je vlastné sociálne zariadenie (WC, umývadlo, sprchovací kút). K dispozícii je zapožičanie detskej postieľky a domácim maznáčikom je vstup povolený. Objekt moderného hotela Arte je nefajčiarsky.

Ubytovanie v Brne hotel Arte reštaurácia :
V prízemí komfortného hotela Arte sa nachádza reštaurácia a pizzéria, s ponukou širokej škály jedál a nápojov za priaznivé ceny. Hotelová reštaurácia je zameraná na taliansku kuchyňu s výrobou vlastnej pizze. K podávanému dennému menu je možnosť výberu z troch druhov jedál, raňajky sa podávajú od 8 do 11 hodín a cena za raňajky je 150 Kč. V hoteli Arte sa nachádza aj salónik s kapacitou 40 osôb, ktorý je vhodný na usporiadanie rodinných osláv či firemných stretnutí. Samozrejmosťou je kompletné technické vybavenie.

Hotel Brno Arte ubytovanie hotelové služby :
Vo verejných priestoroch hotela Arte je možnosť internetového pripojenie Wifi. Izbová služba je k dispozícii 24 hodín denne, čistenie, pranie a žehlenie bielizne 7 dní v týždni. Hotelový personál zabezpečuje športové aktivity (napr. bowling, jazdy na motokárach, golf, tenis), dopravu hostí po Brne, po celej SR i do zahraničia, vstupenky na športové alebo kultúrne podujatia, výlety za pamätihodnosťami so sprievodcom, sprievodný kultúrny program počas spoločenských podujatí , alebo programy vo "vínnych sklípcích". Hostia so záujmom o výstavy a veľtrhy, ktoré sa v Brne konajú, tiež nebudú sklamaní. Ubytovanie v Hoteli Arte je odtiaľ vzdialené 15 minút jazdy autom.
Hotel Brno Arte - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Brno Arte - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Brno Arte - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Brno Arte - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Brno Arte - hotel má reštauráciuHotel Brno Arte - možnosť pripojenia na internetHotel Brno Arte - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Brno Arte - akceptuje creditné karty VISAHotel Brno Arte - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Brno Arte - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Brno Arte - Iybz sú vybavené televízoromHotel Brno Arte - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Brno Arte - Izby s vlastnou toaletouHotel Brno Arte - v izbach je telefon